Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Gdańsk 2015

W dniach 6 - 7 czerwca 2015 na łowisku Wisła Szewce odbyły się spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Gdańsku.

W imprezie brali udział również zawodnicy naszego Klubu, którym udało się stanąć na podium w czterech kategoriach.

Na najwyższym stopniu podium w kategorii „senior 55+”, uzyskując tym samym tytuł Mistrza Okręgu w tej kategorii, stanął Wojciech Nerc.

Marcin Góra zajął trzecie miejsce w kategorii „senior”. W pierwszej dziesiątce znalazł się również Darek Barański (6 pozycja). Mistrzem Okręgu w tej kategorii został Maciej Cesarz z Koła Tczew Miasto.

Wiesia Formella uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii Kobiet. Mistrzynią Okręgu w tej kategorii została Kamila Justa-Kowalska z Koła Tczew Miasto.

Wicemistrzem Okręgu w kategorii „U-23” został Marcin Cyrocki. Mistrzem Okręgu w tej kategorii został Adam Krzyżanowski z Koła Tczew Miasto.

Mistrzem Okręgu w kategorii „junior U-18” został Adrian Łęgowski z Koła Portal Gdańsk.

W tegorocznych Spławikowych Mistrzostwa Okręgu najwięcej pucharów za premiowane miejsca na podium, bo aż 7 przypadło dla Koła Tczew Miasto, Klub Browning Team Gdynia zdobył 4, Klub Radunia Żukowo 2, Koła: Portal Gdańsk i 66 Pruszcz Gdański po 1.

Gratulujemy wszystkim uhonorowanym i trzymamy kciuki za „Mistrzów Okręgu” w Mistrzostwach Polski.

Szczegółowe wyniki Mistrzostw Okręgu znajdują się na stronie Okręgu PZW Gdańsk (kliknij), a zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii.